Budowa hali namiotowej

Budowa hali namiotowej

Jakie są koszty budowy namiotu halowego?

Budowa hali namiotowej to krótki czas realizacji zlecenia. W zależności od rozmiarów namiotu halowego oraz podłoża, montaż hali namiotowej trwa od kilkunastu godzin do kilku dni. Dzięki najlepszym rozwiązaniom technologicznym, proces produkcji hali namiotowej zapewnia niskie koszty budowy hali namiotowej.

Budowa hali namiotowej

Najwyższa jakość wykonania

Producent hal namiotowych i produkcyjnych to oferta gotowych namiotów halowych na sprzedaż. Dzięki temu, czas oczekiwania na realizację jest krótszy niż budowa tradycyjnego budynku murowanego.

Przyjmujemy również zlecenia na przegotowanie indywidualnego projektu hali namiotowej, który będzie w pełni dostosowany do potrzeb. Przy niewielkich dodatkowych kosztach można powiększyć rozmiary namiotu halowego w dowolnym momencie użytkowania.

Najlepsze wyposażenie hali namiotowej

Pozwolenie na budowę hali namiotowej, tak zwane pozwolenie czasowe na 120 dni, należy uzyskać w starostwie powiatowym lub u Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego. Namioty halowe od producenta to najwyższa jakość wykonania oraz szeroki wybór elementów doposażenia. Na zlecenie klienta przeprowadzamy instalację:

  • ogrzewania,
  • oświetlenia,
  • wentylacji.
Pozycjonowanie i reklama w Google: widoczni

Widoczni