Zastosowania hal namiotowych

Zastosowania hal namiotowych

Hale namiotowe to obiekty, które mają wiele zastosowań. Dzięki odpowiednio przygotowanej konstrukcji i ofercie doposażenia, namioty halowe od producenta mogą być wykorzystywane przez cały rok. Proces produkcyjny z wykorzystaniem najnowszych technologii i najlepszych materiałów, zapewnia najwyższą jakość użytkowania.

Zastosowania hal namiotowych

Niski koszt realizacji

Hale namiotowe mogą być z powodzeniem wykorzystywane jako hale przemysłowe, warsztatowe oraz produkcyjne. Prowadzimy również sprzedaż hal magazynowych. To najlepsza alternatywa dla tradycyjnego magazynu w budynku murowanym. Dzięki odpowiedniej konstrukcji dachu i wykorzystaniu profili stalowych w zamkniętym układzie kratownicowym, namioty halowe mogą być użytkowane w czasie zimy na terenach z wyższą strefą śniegową. W ofercie dodatkowego wyposażenia, przygotowaliśmy możliwość instalacji:

  • systemu grzewczego,
  • systemu oświetlenia,
  • systemu wentylacji.

Jeden producent – wiele korzyści

Nowe hale namiotowe od producenta dostępne są w ofercie leasingowej z niską wpłatą własną. W dowolnym momencie można sprzedać używaną hale namiotową.W ofercie przygotowaliśmy również hale targowe, hale eventowe i namioty imprezowe na każdą okazję.

Prowadzimy sprzedaż namiotów weselnych z wyposażeniem. Zajmujemy się produkcją namiotowych hal sportowych, w tym również produkujemy hale pod ujeżdżalnie - ujeżdżalnia koni może być użytkowana cały rok bez obaw na warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz. 

Pozycjonowanie i reklama w Google: widoczni

Widoczni